Automatické závlahové systémy

Automatický závlahový systém (AZS) se v současné době stává již samozřejmou součástí většiny okrasných zahrad a trávníků. Zahradu, jako místo pro zábavu a odpočinek, si bez stále zeleného a svěžího trávníku nelze představit. Stejně tak jako trávník bez vody. Pro to, aby byla Vaše zahrada krásná během celého roku, potřebuje pravidelnou zálivku. Naší filozofií je, že by každá zahrada měla mít svůj automatický závlahový systém. Jednotlivé rostliny vyžadují jiné optimální množství vody pro svůj růst a jen těžko ho člověk dokáže dodržet svépomocí. Jestliže si přejete mít krásný trávník po celý rok a to několik let, je automatický závlahový systém nezbytný. Navíc je AZS šetrný k přírodě (šetří vodu) a také k Vaší peněžence.

Jelikož jsme si vědomi důležitosti závlahy, jako dodavatele komponent jsme si vybrali americkou společnost HUNTER industries. Tato společnost je na trhu více jak 35 let a je tak jedničkou na trhu automatických závlah. Zahradnictví MARLALAND prošlo mnoha školeními a může se tak pyšnit řadou certifikátů této americké společnosti.

Při návrhu a realizaci by měl investor zvážit spoustu aspektů pro správný chod AZS Např. zdroj vody, nutnost filtrace, bezpečnostní prvky proti havárii, vhodnost použitých komponentů, správně zvolit řídící jednotku a mnoho dalších. Proto doporučujeme se v každém případě obrátit na profesionální společnost s žádostí o návrh a projekt. I pro to, jsme zde pro Vás!

Certifikáty

 
Praktické projekční školení

Praktické projekční školení

Závlaha veřejných ploch

Závlaha veřejných ploch

Ovládací systémy AZS I.

Ovládací systémy AZS I.

Pokročilé ovládací systémy AZS II.

Pokročilé ovládací systémy AZS II.

Servis a údržba AZS

Servis a údržba AZS

Mikrozávlaha od A do Z

Mikrozávlaha od A do Z

Závlaha sportovních ploch

Závlaha sportovních ploch